fbpx

01.

CZY JA SIĘ NADAJĘ DO SESJI?

Każda kobieta, która marzy o takiej sesji – do niej się nadaje! Nie ma tu żadnych specjalnych wymagań czy ograniczeń. Pracuję z każdym typem i rozmiarem urody. Każda kobieta jest wyjątkowa i warta uwiecznienia swojej niepowtarzalności.

CHCIAŁABYM BARDZO, ALE SIĘ WSTYDZĘ…

Nie jesteś sama 😉

Bardzo wiele kobiet krępuje się, odczuwa wstyd lub czuje się nieswojo przed obiektywem. Pamiętaj, że sesje buduarowe nie muszą być rozbierane. Zmysłowość nie równa się nagości. Wszystko dokładnie omawiamy na konsultacjach by zaplanować sesję „szytą na miarę” zapewniającej Ci poczucie komfortu.

02.

03.

NIE ZNAM SIĘ NA POZOWANIU…

To świetnie! Będę mogła Cię poprowadzić „po mojemu” i wydobyć z Ciebie to co prawdziwie Twoje. 95% moich klientek nie ma nic wspólnego z modelingiem i nie wie jak pozować. Bardzo lubię z takimi osobami pracować 🙂

01.

JAKIE SĄ ETAPY WSPÓŁPRACY?

Krok pierwszy – dajesz mi znać, że chcesz ze mną zaplanować swoją sesję. Dalej jest ankieta i konsultacje. Cały proces jest dokładniej opisany na podstronie Oferta.

ILE TRWA SESJA?

Sesja trwa około 3 godzin. Jest to idealny czas by ewentualne wstępne napięcie opadło i byś poczuła się u mnie w pełni zrelaksowana.

02.

03.

JAK MAM SIĘ DO SESJI PRZYGOTOWAĆ?

U mnie na sesjach Nic Nie Musisz, a wszystko Możesz! Dlatego nie mam tu jakiegoś obowiązującego planu przygotowań. Podczas konsultacji omawiamy bardziej szczegółowo Twoją indywidualną sesję i tam daję wskazówki o czym warto pomyśleć chcąc uzyskać efekt końcowy, na jakim Ci zależy.

GDZIE SESJA SIĘ ODBYWA?

Większość sesji odbywa się w kameralnym studio w Chorzowie.

04.

05.

CZY MUSZĘ MIEĆ SWOJE UBRANIA?

Możesz, nie musisz. Jeżeli masz bieliznę lub inne ubrania, które chcesz do sesji użyć – super. Jeżeli chcesz specjalnie do sesji nabyć fajny komplecik – świetnie. Jeżeli nie chcesz nic przynosić – też ok. Zazwyczaj kombinujemy garderoby. Część przynosi klientka, a ja z mojej dorzucam jeszcze różne materiały, koce, chusty itd.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZADAJ MI PYTANIE

pl_PLPolish